Teal Swan

Teal Swan, dříve Teal Scott

Teal Swan

Teal se narodila v roce 1984 v Santa Fe (Nové Mexiko). Již během prvních let jejího života bylo jasné, že na Zemi přišla s aktivovanými mimosmyslovými schopnostmi jako: jasnovidění, jasnocítění, jasnoslyšení. Uměla manipulovat s elektromagnetickými poli a dokázala komunikovat s myšlenkovými formami. Narozdíl od jiných dětí, se u ní s věkem tyto schopnosti neztrácely. Její rodiče se živili jako průvodci v divočině (Wilderness Rangers). Získali práci v národním parku Wasatch-Cache v Utahu. V té době si bohužel vůbec neuvědomovali, do jak nábožensky vypjatého prostředí se přestěhovali.

Zvěst o schopnostech malé Teal se velice rychle rozšířila a její rodiče upadli v nemilost v rámci místní komunity. Někteří se jich dokonce báli. Teal byla kvůli svým schopnostem zavlečena do místní náboženské sekty. Rodiče neměli o ničem ani ponětí. Stalo se to díky rodinnému známému, ve kterého měli bezmeznou důvěru. V této sektě byla Teal 13 let rituálně mučena a mentálně programována. Když jí bylo 19 let, podařilo se jí utéci. Od té doby působí jako duchovní "katalyzátor". Pomáhá druhým lidem rozvzpomenout si na energeticky propojenou JEDNOTU našeho vesmíru. Najít blaženost i ve zdánlivě naprosto extrémních podmínkách.

Teal se stala "duchovním katalyzátorem" a učí lidi, jak najít blaženost i v těch nejextrémnějších podmínkách. V raném dětství Teal o sobě tvrdila, že byla na zem seslána s jistým záměrem.

Jako malé dítě začala psát neznámým jazykem. Teal studovala Qigong energetické léčení v Číně.

Na četných příležitostech Teal provedla to, co někteří považují za zázračné uzdravení. Navzdory svým schopnostem, Teal je pevně přesvědčená, že tyto schopnosti jsou vlastní všem lidem, kteří cvičí se svým vědomím a dodávám, že má pravdu.

Pracovala taky v modelingu. Maluje krásné obrazy, dělá různé spony, náhrdelníky a náušnice se spirituálními motivy. Napsala knihu "The Sculptor in the Sky" a píše další. Nepije alkohol a je vegan.

Má v plánu změnu vězeňského systému, školství, různé sociální systémy. Každou sobotu pořádá videochaty kde odpovídá na otázky.

 

Seznam videí (vpravo nahoře v rožku)