Besedy

Besedy

Poutavé vyprávění Jaroslava Duška a jeho hostů s besedou s diváky.

Původně rozhlasový blok Jaroslava Duška Duše K, se příjemně zabydlel v Divadle Kampa a pravidelně nabízí divákům poutavý rozhovor se zajímavými hosty na témata pozemská i vesmírná. Večer je propleten besedou s diváky, která se často protáhne až do pozdních večerních hodin.

 

Všechny Besedy Duše K s Jaroslavem Duškem a Hosty (menu vpravo nahoře)

 

Besedy Duše K na   logo facebook

 

Hovory z H - O Didgeridoo s Ondřejem Smeykalem - 18. 3. 2016

Hovory H - Ondřej Smeykal O Didgeridoo   Beseda z Hutě František s Jaroslavem Duškem a Ondřejem Smeykalem.

Zhlédnout ...

Pjér la Šé´z - Vědomí a nevědomí - 8. 1. 2016

Pjér la Šé´z - Vědomí a nevědomí   Hlavními tématy Pjérova velmi poutavého vyprávění bylo vědomí a něvědomí, telepatie, stavy změněného vědomí a psychospirituální krize, stejně jako výklad a význam snů a jejich symbolického jazyka pro naše životy. 

Zhlédnout ...

Iva Radulayová - Vztahy a My, Sebepřijetí - 10. 9. 2015

Iva Radulayová - Vztahy a My, Sebepřijetí   Co všechno se o sobě můžeme dozvědět prostřednictvím vztahů... Každý vztah, ve kterém se nacházíme, je obrazem našeho nitra. Jak se správně orientovat a jak utvářet harmonické vztahy…
Iva je regresní terapeutka, která při svých konzultacích pracuje také s automatickou kresbou a výkladem karet. Pořádá kurzy automatické kresby, práce s energií, léčení skrze Vyšší Já, a to i pro jednu osobu. 

Zhlédnout ...

Pjér la Šé'z - Lidská Bytost a mechanický Systém - 21. 5. 2015

Pjér la Šé'z - Lidská Bytost a mechanický Systém - 21. 5. 2015   Další setkání v Dajáně s psychoterapeutem, divadelníkem, muzikantem a spisovatelem Pjérem la Šé'zem, tentokrát o jedinci v systému. 

Zhlédnout ...

Pjér la Šé'z - Vztah mezi egem a bytostným Já, Systém a Lidská Bytost - 14. 5. 2015

Vztah mezi egem a bytostným Já / Systém a lidská bytost - 14. 5. 2015   Lidská identita je srdce (bytostné Já), ego je jen maska. Ten kdo žije vědomě, pro ego není prostor. Ego nás odděluje od lidí a od života, vytváří negativní emoce, negativní pocity a celkově stav zapouzdřenosti a izolovanosti, zatímco duše, ta nás se světem a s tím kolem nás a v nás spojuje. Podle toho se ego a duše pozná.

Zhlédnout ...

Pjér la Šé'z - Iniciační archetypy - 22. 1. 2015

Pjér la Šé'z - Iniciační archetypy - 22. 1. 2015   Setkání v Dajáně s psychoterapeutem, divadelníkem, muzikantem a spisovatelem Pjérem la Šé'zem.

Zhlédnout ...

Pjér la Šé'z - Kdo jsou muži, kdo jsou ženy - 11. 12. 2014

Pjér la Šé'z - Kdo jsou muži, kdo jsou ženy - 11. 12. 2014   Může mezi ženou a mužem nastat dorozumění?

Zhlédnout ...

Pjér la Šé'z - Sny jako řeč duše - 16. 10. 2014

Pjér la Šé'z - Sny jako řeč duše   Setkání v Dajáně s psychoterapeutem, divadelníkem, muzikantem a spisovatelem Pjérem la Šé'zem, kteří přiblíží praktický výklad snů, které představují účinné spojení mezi vědomím a nevědomím.

Zhlédnout ...

Setkání v srdci - Emahó a Pjér la Šé'z - 7. 6. 2014

Setkání v srdci - Emahó a Pjér la Šé'z   Povídání s Emahó, šamanem a člověkem Ducha Země, a Pjérem la Šé'zem.

Emahó je americký Indián kmene Tewa, který vede desítky let semináře a kurzy v Evropě a Americe. Chce-li člověk navázat osobní vztah se životem, procitnout ve svém srdci a přijímat milost, nemusí vyznávat určité náboženství ani kráčet po nějaké duchovní cestě. Naprosto stačí, aby navázal spojení -- se životem, s vlastním srdcem -- a je mnoho způsobů, jak to může udělat.

Zhlédnout ...

Brána smrti - 7. 11. 2013

Brána smrti - 11. 7. 2013   Beseda v Divadle Kampa s režisérem 13ti dílného dokumentu Brána smrti Viliamem Poltikovičem. 

Zhlédnout ...

Mým marodům, aneb jak se (ne)stát pacientem - 13. 10. 2013

Mým marodům, aneb jak se (ne)stát pacientem   Záznam z besedy Jaroslava Duška, MUDr. Jana Hnízdila a milých hostů v Jindřichovicích pod Smrkem dne 13. 10. 2013. 

Zhlédnout ...

O zdraví, očkování a autismu - 29. 10. 2011

O zdraví, očkování a autismu   Očkování a jeho možné následky. Autismus - co o něm víme a co netušíme?

Besedují Mgr. Jiří Čehovský, Martina Suchánková, Linda Crcavá, Ivo Brachtl. Moderují Gábina a Mário. 

Zhlédnout ...

Duše K v Českém rozhlasu 2 - 2005 až 2009

Duše K v Českém rozhlasu 2 s Jaroslavem Duškem a hosty   Jaroslav Dušek si vyprávěl s lidmi z oblasti vědy, výzkumu, objevů a vynálezů. Poučil tak nejen sebe, ale i posluchače a zároveň je zavedl do prostředí, kam by se sami nevypravili. 

Poslechnout si ...