Dokumenty

Voda

 

Ruský název: Вода
Anglický název: Water: The Great Mystery

Dokumentární
Rusko, 2006, 82 min

Režie: Julia Perkul, Anastasija Popova

Popis:
Voda je nejzásadnější součást života na Zemi. Jsme s ní v každodenním kontaktu, ale známe tajemství tohoto úžasného živlu? Využíváme vodu v zemědělství, továrnách, vodních elektrárnách a vůbec na milióny různých způsobů, a přitom se její chování vymyká všem fyzikálním zákonům. V době globálních klimatických změn je naprosto nezbytné pochopit záhady tohoto živlu. Každý živý organimus vodu potřebuje k životu. Tím, že jsme nezjistili, jak přesně voda funguje a čeho je schopná, jsme se dostali do situace, kdy její kvalitu zneužíváme a zapomínáme na její potenciál. Snímek představuje úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu. Objeví se zde i Masaru Emoto ze snímku Co my jen víme?! (What The Bleep Do We Know?!).

Ruský dokument z roku 2006 o tom jak se voda mění díky našemu myšlení a chování a jak se měníme my díky vodě, kterou pijeme či z prostředí vstřebáváme.

Celý svět měníme jen silou svých myšlenek. Stačí myslet pozitivně a bytosti a svět pak bude pozitivní (bude takový jak myslíme). Pamatujme stále, že vodě a celé planetě nejvíce prospívá Láska a Vděčnost.

 

Celý dokument Voda, 2006, HD kvalita

 

Celý dokument Voda, 2006, HD kvalita

 

Celý dokument Voda, 2006, české titulky

 

Jak působíme na vodu
Viditelný pohled našeho chování a myšlení

Jak působíme na vodu