Cesty k nalezení pravého Já

Knihy - Jan van Helsing

Narodil se jako druhé ze tří dětí v rodině podnikatele ve Švábsku. Už od malička mohl přivykat samostatnému, na obecném a převládajícím mínění nezávislému myšlení a cítění. Většina členů rodiny byla spirituálně orientovaná. Byli mezi nimi léčitelé, jasnovidci i lidé, kteří prostřednictvím channelingu zprostředkovávali kontakt s "nadsmyslovým světem".

Od roku 1985 často cestoval, mnoho času trávil na cestách po USA, Egyptě, Jižní Americe a Asii, kde pátral po faktech osvětlujících pozadí záhadných přírodních jevů a společensko-politických utajovaných skutečností. Setkával se s představiteli různých kultur a náboženství, navazoval kontakty s lidmi z okruhu tajných služeb ale i z templářských a zednářských lóží a dalších skupin.

Získané poznatky publikoval v roce 1993 v knize o tajných spolcích - "Tajné společnosti a jejich moc ve 20. století" (Geheimgesellschaften und ihre Macht im 20. Jahrhundert). Kniha byla velice populární, prodalo se na 100 tisíc exemplářů a byla přeložená do osmi jazyků. Ve Švýcarsku a Německu byl však její prodej kvůli údajnému podněcování k antisemitismu zakázán.

V roce 1995 bylo vydáno pokračování "Tajné společnosti 2 - rozhovor s Janem van Helsingem" (Geheimgesellschaften 2 - Interview mit Jan van Helsing). Kniha opět narazila na odpor německých a švýcarských úřadů.

V roce 2010 vydal Jan van Helsing knihu Tajné společnosti 3 - Válka svobodných zednářů, v níž publikoval rozhovor se zednářem vysokého stupně zasvěcení. Kniha odhaluje myšlení, okultní praktiky a plány jednoho z největších tajných spolků našich dějin.

Jan Udo Holey provozuje vlastní nakladatelství, kromě svých knih vydává také podobně zaměřená díla dalších autorů.

 

Ruce pryč od této knihy (2004)

Jan van Helsing - Ruce pryč od této knihy   Svou publikaci nazval Ruce pryč od této knihy! A myslel to opravdu vážně. Když si ji přečtěte, nebude pro vás snadné žít dál jak dosud. Dnes si snad ještě můžete myslet: „O tom mi přece nikdo nic neřekl, odkud jsem to měl věďet?“ Nebo vás napadne, že sám či sama nic nezměníte. No přečtěte-li si tuto knížku, změníte postoj. Pokud vás však tajemné a nepoznané nezajímá, nikdy jste nezatoužili po vnitřním a vnějším bohatství, nezamýšleli jste se nad vlastním úspěchem a nezáleží vám ani na zdraví, bude lépe, když dobře míněnou radu autora poslechnete, a knihy se více nedotknete. Máte-li však pocit, že se světem, v němž žijeme, není něco v pořádku, zajímáte se o jeho poslední tajemství a toužíte se to dozvědět přímo od života – je to VAŠE kniha! 

Číst více ...

 

Kdo se bojí smrti? (2005)

Jan van Helsing - Kdo se bojí smrti?   Smrt i narození je v podstatě jen změna prostředí a Anděl proměny (Smrt), nám v tomto přechodu pomáhá. V knize autor tohoto Anděla proměny zpovídá. V jedinečném interview položil bytosti, kterou my nazýváme Smrt, 222 otázek, např.: Kdo jsi? Kam odnášíš duše? Co cítíš, když vyzvedáš duši vraha? Jak vypadá druhý svět? Jsi nesmrtelný? Viděl jsi Boha? Existuje peklo? Kdo vládne světu? Komu slouží Ilumináti? Kdy přijde Antikrist? Co víš o Ježíši? Co je smyslem života? Je smrt nevyhnutelná? Jaká budoucnost čeká lidstvo? Jaký smysl má nemoc? Jak být zdravý a šťastný? 

Číst více ...